Darmowy Kurs CSS

***OGŁOSZENIE O REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO i KLASY ZEROWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRÓLIKU POLSKIM Więcej informacji kliknij tutaj***

 

 

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z pewnością jedne z najpiękniejszych, „najcieplejszych” i najbardziej rodzinnych chwil, przepełnionych radością. Każdy z nas chciałby, by ten magiczny czas w roku trwał troszeczkę dłużej, dlatego też z początkiem grudnia oddajemy się starannym przygotowaniom do tego wyjątkowego spotkania, jakim jest Wigilia. W naszym przedszkolu takowe również miały miejsce. Oprócz wykonywania świątecznych dekoracji w sali, dzieci intensywnie ćwiczyły przed występem jasełkowym, który uświetnił wspólne kolędowanie podczas wigilijnego spotkania z rodzicami.

Czytaj więcej...

 

11 grudnia w naszym przedszkolu gościły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Głównym celem tego spotkania było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz przybliżenie przedszkolakom tradycji i zwyczajów związanych ze świętami.

Czytaj więcej...

 

Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze świętami, Mikołajem, ale także ze św. Barbarą i obchodami górniczego święta. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do przedszkola górnika w mundurze, tatę Adasia – pana Daniela Kuśnierczaka.

Czytaj więcej...

KREATYWNE DZIECIAKI – MAMO, TATO ZRÓBMY COŚ!                             

                                      

Wspólne zabawy z dzieckiem zacieśniają więzi, budują poczucie bezpieczeństwa, pobudzają do działania, rozwijają kreatywność i zdolności manualne, uczą cierpliwości i kolejności działania, dają jeszcze więcej tematów do rozmów, oraz piękne wspomnienia. To tylko część korzyści płynących ze wspólnej zabawy z dzieckiem w domu.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
411512