11 grudnia w naszym przedszkolu gościły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Głównym celem tego spotkania było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz przybliżenie przedszkolakom tradycji i zwyczajów związanych ze świętami.

Czytaj więcej...

 

Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze świętami, Mikołajem, ale także ze św. Barbarą i obchodami górniczego święta. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do przedszkola górnika w mundurze, tatę Adasia – pana Daniela Kuśnierczaka.

Czytaj więcej...

KREATYWNE DZIECIAKI – MAMO, TATO ZRÓBMY COŚ!                             

                                      

Wspólne zabawy z dzieckiem zacieśniają więzi, budują poczucie bezpieczeństwa, pobudzają do działania, rozwijają kreatywność i zdolności manualne, uczą cierpliwości i kolejności działania, dają jeszcze więcej tematów do rozmów, oraz piękne wspomnienia. To tylko część korzyści płynących ze wspólnej zabawy z dzieckiem w domu.

Czytaj więcej...

 

 

Dnia 27.11.2018 r.  w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa z udziałem uczniów klasy pierwszej i drugiej oraz dzieci z zerówki  i oddziału przedszkolnego. Na tę uroczystość zaproszeni zostali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rymanowie Zdroju – Desznie, którzy przybyli w godzinach porannych, by wspólnie bawić się z naszymi przedszkolakami. Kiedy na sali zgromadzili się wszyscy uczniowie w przyodzianych, pięknych strojach wróżek i czarodziejów można było rozpocząć Andrzejkowe obchody.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
411431
stat4u