“Znać inny język, to jak posiadać drugą duszę.” 

Charlemagne

 

Dnia 12 maja 2016 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej o zasięgu powiatowym, który odbył się w sali GOK - u w Chorkówce. W konkursie wystąpiło ponad 50 uczestników reprezentujących placówki oświatowe i kulturalne z terenu gminy i powiatu krośnieńskiego.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty językowe i wokalne w trzech kategoriach wiekowych. Paulina Bar, uczennica klasy II SP, zdobyła serca jury piosenką „She‘ll be coming round the mountain”, zdobywając 3 miejsce w kategorii klas I – III SP. Natalia Ozimina (I gimnazjum) piosenką „People help the people” wywalczyła 2. miejsce wśród gimnazjalistów. Ponadto dyplomy za udział w konkursie otrzymały uczennice klasy V - Iwona Frankowicz oraz Diana Ozimina, które wystąpiły w duecie. Dziewczyny z niezwykłą charyzmą wykonały piosenkę „Enjoy the show”.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
561742