Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

„Mój przyjaciel Biblioduszek”

Uczniowie naszej szkoły, w ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rymanowie, każdego roku biorą udział w konkursach organizowanych z okazji przypadającego na maj „Tygodnia Bibliotek”.

 

W bieżącym roku szkolnym temat przewodni konkursu brzmiał „Mój przyjaciel Biblioduszek”. Do uczniów klas 0 – III SP adresowany był konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników było wykonanie portretu duszka biblioteki - Biblioduszka. Natomiast uczniowie klas  IV – VI SP oraz I – III G mieli szansę wykazać się talentem pisarskim, opisując wymyśloną przez siebie przygodę Biblioduszka.

Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród w Kinie „Sokół” w Rymanowie miało miejsce 12 maja 2016 r. W uroczystości wziął udział Burmistrz Gminy Rymanów pan Jan Materniak, który pogratulował zwycięzcom i wręczył im nagrody książkowe oraz okolicznościowe dyplomy.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów z terenu gminy Rymanów, dlatego niezwykle cieszą wysokie miejsca zajęte przez naszych reprezentantów. W konkursie plastycznym II miejsce zajęła Aleksandra Frankowicz z kl. II SP, zaś Magdalena Wojcieszczak z kl. I SP zdobyła wyróżnienie. W konkursie literackim bardzo dobrze zaprezentował się uczeń klasy I gimnazjum – Dawid Jakieła, który zajął III miejsce.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
651844