Padało, raz mocniej raz słabiej, ale fajnie było. Dnia 2 czerwca 2016 roku uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą Edytą Rysz udali się na wycieczkę szlakiem źródeł  mineralnych  do Rymanowa Zdroju. Spacer parkiem zdrojowym połączony był z  degustacja wód leczniczych w licznych źródełkach.

Uczniowie utrwalili sobie historię odkrycia wód mineralnych, a także poznali ich skład chemiczny. Ponadto uczestnicy wyprawy smakowali wody w Pijalni Uzdrowiskowej oraz zażywali inhalacji w nowo powstałej tężni.  Młodzież swoją aktywność fizyczną pokazała na przyrządach do ćwiczeń rozstawionych w parku. Zmęczeni wędrówką uczniowie odpoczywali zajadając pyszne lody i gofry z truskawkami. Po pełnym atrakcji dniu z uśmiechem na twarzach wszyscy wrócili do szkoły.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
561727