W dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016. Jak co roku uroczystości  rozpoczęły się od Mszy Świętej odprawionej przez ks. Proboszcza Wiesława Słotwińskiego, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Następnie cała społeczność szkolna oraz zaproszenie goście zebrali się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Marta Kogut w kilku słowach podsumowała kończący się rok szkolny, dziękując uczniom  nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

Wszystkim życzyła miłego wypoczynku oraz udanych wakacji. W dalszej części spotkania  Pani Dyrektor wraz z panem wicedyrektorem Tomaszem Dylągiem wręczyli nagrody książkowe i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie oraz wykazali się wzorową frekwencją. Słowa uznania skierowała Pani Dyrektor również do rodziców klasy III gimnazjum, dziękując im za trud włożony w wychowanie swoich dzieci oraz wręczając listy gratulacyjne. Następnie raz jeszcze pożegnaliśmy uczniów klasy III gimnazjum, którzy ze łzami w oczach tego dnia opuszczali na zawsze mury naszej szkoły. W związku z tym trzecioklasiści przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom oraz złożyli uroczyste ślubowanie wobec całej społeczności szkolnej. Bardzo trudno im było rozstać się z kolegami i koleżankami ze szkolnej ławki. Jednak każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Wierzymy, że  w przyszłości będą miło wspominać chwile spędzone w naszej szkole. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego  uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami.

Do  zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
561749