Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

        

Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej był organizatorem Gminnych Zawodów „Baw się z nami” . Sportowe zmagania najmłodszych miały miejsce 15 maja 2015 r. Mimo, że w zawodach uczestniczyło tylko dwie drużyny, SP w Posadzie Górnej i SP w Króliku Polskim , sportowa rywalizacja  i emocje były ogromne.

 

Naszą szkołę, mimo małej liczby uczniów, reprezentowało dziesięcioro uczniów z klas od I do III Szkoły Podstawowej.

   Uczniowie dzielnie walczyli w kolejnych konkurencjach, w sumie drużyna nasza uplasowała się na II pozycji w turnieju. Niestety nie udało się wygrać z mocną drużyną z Posady Górnej. Powalczymy w kolejnej edycji turnieju za rok.

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
884886