Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

„Najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji
jest ten pełen niezwykłych wspomnień”.

19 czerwca 2019 r. zakończył się kolejny rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje.

Czytaj więcej...

 

„Biblioteka zawsze po drodze, 
nie mijam – wchodzę”.

 

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki. Wydarzenie organizowane co roku przez bibliotekarkę - p. Małgorzatę Urban, weszło na stałe do kalendarza szkolnych imprez. 

Czytaj więcej...

 

„Świat jest książką, a ci, którzy nie podróżują,
czytają tylko jedną jej stronę”.

św. Augustyn

Dnia 10 czerwca 2019 r. uczniowie klas I, II SP oraz oddziału „0” udali się na wycieczkę do pierwszego na świecie Muzeum Lizaka w Jaśle. Zostało ono założone z inicjatywy państwa Katarzyny i Grzegorza Schabińskich, którzy są współwłaścicielami zakładu Gran-Pik Liwocz, zajmującego się produkcją lizaków i cukierków. 

Czytaj więcej...

 

5 czerwca 2019 r. klasa IV uczestniczyła w Rymanowskim Festiwalu Robotyki pod hasłem „Programowanie nie takie trudne” organizowanym w ZSP w Rymanowie. Była to już druga edycja spotkań szkół i uczelni wyższych, które prowadzą zajęcia z programowania robotów. Studenci m. in. krośnieńskiego PWSZ prezentowali swoje osiągnięcia w dziedzinie programowania różnych robotów.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
651826