Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Dnia 18 września 2019 roku do naszej szkoły przybył z wizytą pan policjant, aby przekazać dzieciom ważne informacje dotyczące zachowania bezpieczeństwa zarówno w drodze do szkoły, jak i podczas powrotu do domu.

Słuchaczami pogadanki były dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas 1-3. Nasz Gość przekonywał, jak ważne jest prawidłowe poruszanie się po drodze. Zwracał uwagę na to, którą stroną jezdni powinno się chodzić, aby móc dobrze ocenić prędkość oraz zachowanie nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu i w razie konieczności odpowiednio zareagować. Przestrzegał również przed nieznajomymi, którzy mogą zaoferować podwiezienie i wyjaśnił, co należy zrobić w takiej sytuacji. Na koniec pan policjant udzielał odpowiedzi na stawiane przez uczniów pytania. 

Mamy nadzieję, że rady, jakich udzielił uczniom nasz Gość, nie pójdą w zapomnienie, lecz będą cenną lekcją, którą uczniowie na długo zachowają w pamięci.

 

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
741893