Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

 

Dnia 20 września 2019 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020.

Uczniowie klas 5-8 oraz nauczyciele, na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania, oddawali swoje głosy na kandydatów, którzy ubiegali się o stanowisko przewodniczącego, zastępcy oraz skarbnika. Wybierali również członków poszczególnych sekcji: sportowej, dekoracyjnej i muzycznej. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza w składzie: pani Ewelina Żukowska, Julia Gugała i Natalia Mazur.

Po przeliczeniu wszystkich głosów ogłoszono wyniki, które przedstawiają się następująco:

przewodnicząca szkoły – Julia Gugała;

zastępca przewodniczącej – Julia Łagosz;

skarbnik – Klaudia Wiernasz;

sekcja sportowa: Paulina Bar, Filip Raś, Piotr Wais;

sekcja muzyczna: Szymon Jakubczyk, Krystian Wiernasz;

sekcja dekoracyjna: Nikola Ziembicka, Aleksandra Urbanik, Emila Pyszczek, Natalia Mazur.

Udział w głosowaniu był swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów, którzy mieli szansę zrozumieć się, że są odpowiedzialni za naszą małą społeczność, a dokonanie właściwego wyboru nie jest łatwe.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz sukcesów w pracy w nowym roku szkolnym.

 

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
741873