Dzień Chłopaka to święto zwyczajowo obchodzone 30 września. Z tej właśnie okazji żeńska część Samorządu Uczniowskiego postanowiła zorganizować dla naszych mężczyzn małą uroczystość, podczas której mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności taneczne, manualne oraz sensoryczne.

Chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach: kalambury, challange box, przygotowanie makijażu na wieczorną randkę oraz tworzenie mumii przy użyciu papieru toaletowego. Zadania sprawiły naszym chłopcom sporo problemów, ale ze wszystkimi poradzili sobie znakomicie, otrzymując w nagrodę gromkie brawa. Uroczystość przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Aby docenić starania chłopców, organizatorki wręczyły im pamiątkowe dyplomy.

Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia naszym chłopcom – tym dużym i małym.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
561741