Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Dzień Chłopaka to święto zwyczajowo obchodzone 30 września. Z tej właśnie okazji żeńska część Samorządu Uczniowskiego postanowiła zorganizować dla naszych mężczyzn małą uroczystość, podczas której mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności taneczne, manualne oraz sensoryczne.

Chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach: kalambury, challange box, przygotowanie makijażu na wieczorną randkę oraz tworzenie mumii przy użyciu papieru toaletowego. Zadania sprawiły naszym chłopcom sporo problemów, ale ze wszystkimi poradzili sobie znakomicie, otrzymując w nagrodę gromkie brawa. Uroczystość przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Aby docenić starania chłopców, organizatorki wręczyły im pamiątkowe dyplomy.

Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia naszym chłopcom – tym dużym i małym.

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
741864