Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Dnia 27 lutego 2020 r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w „Evencie Młodych Przedsiębiorców", czyli w giełdzie zawodów i dniu otwartym zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie.

Uczniowie zapoznali się z bazą dydaktyczno–wychowawczą szkoły, jej ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny oraz z przedstawicielami wielu branż, którzy w bezpośredniej rozmowie przedstawili możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, jakie daje szkolnictwo zawodowe. W ramach eventu młodzież uczestniczyła w pokazach fryzjerskich, gastronomicznych i chemiczno– analitycznych oraz degustacji wyrobów gastronomicznych i cukierniczych. Uczniowie wrócili do domów bogatsi w nowe doświadczenia oraz wiedzę, które pomogą im podjąć decyzje dotyczące ich przyszłości.

Odsłon artykułów:
831699