Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Dnia 28 lutego 2020 r. uczniowie klasy VIII wzięli udział w Dniu Zawodowca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Młodzież, poprzez uczestnictwo w warsztatach, quizach, prelekcjach, poszerzyła swoją wiedzę ekonomiczną, menażerską oraz turystyczną. Doświadczenia te pomogą uczniom w wyborze nowej szkoły i przyszłej ścieżki zawodowej.

Nasi uczniowie- Julia Gugała, Julia Łagosz, Sebastian Huta i Monika Smoleń - spróbowali również swoich sił w drugim etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy ”Jan Szczepanik – polski Edison i jego epoka”, w którym Monika zdobyła wyróżnienie. W konkursie sprawdzającym umiejętności z języka angielskiego „Junior Master of English" wzięli udział Julia Gugała i Sebastian Huta, a w IV Podkarpackim Konkursie Turystycznym – Monika Smoleń.

Gratulujemy uczniom sukcesów i życzymy trafnego wyboru nowej szkoły.

 

Odsłon artykułów:
831693