Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Nasza szkoła z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego włączyła się w tegoroczną akcję Misie Ratownisie. Głównym jej celem była zbiórka pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz pożarach.

Miś Ratowniś w świadomości dziecka uosabia domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, skupienie lub odwrócenie uwagi czy nawiązaniu kontaktu z dzieckiem, pluszak może okazać się bardzo użyteczny. Nasi uczniowie od grudnia ubiegłego roku przynosili do szkoły maskotki, dzięki czemu udowodnili, że los innych dzieci nie jest im obojętny.

Za zaangażowanie i udział w zbiórce otrzymaliśmy podziękowania dla całej szkoły i wszystkich osób zaangażowanych w akcję.

Odsłon artykułów:
831692