Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca br. – rozporządzenie podpisane. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Jakiś czas temu uczniowie klasy V nawiązali współpracę z rówieśnikami z jednej z warszawskich szkół podstawowych. Do tej pory uczniowie wymieniali między sobą kartki świąteczne i listy. Niestety, obecna sytuacja w kraju nie pozwoliła na kontynuację tych działań w tradycyjny, korespondencyjny sposób.

W związku z tym uczniowie wpadli na pomysł zorganizowania spotkania online. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, ponieważ nasi „korespondencyjni” koledzy również wykazali chęć udziału w tej inicjatywie. Na początku spotkania każdy z uczniów przedstawił się, opowiadając kilka słów o sobie i swoich zainteresowaniach. Następnie każda klasa przygotowała prezentację, dzięki której mogliśmy wzajemnie poznać swoją okolicę oraz szkoły, do których uczęszczamy. Nasi uczniowie zaprezentowali okolice Królika Polskiego, Rymanowa-Zdroju oraz Bałucianki. Jednak największe wrażenie na dzieciach z Warszawy zrobiły lodospady w Rudawce Rymanowskiej. Na koniec uczniowie obu szkół przygotowali dla siebie nawzajem zagadki językowe. Cieszymy się, że nasza współpraca układa się tak harmonijnie i niecierpliwie czekamy na kolejne spotkanie.

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
791589