Darmowy Kurs CSS

*** Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***Wakacje!!! TPD Krosno - Oferta 2021. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Kochani Uczniowie,

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny. Po bardzo długiej przerwie zapewne każdy z Was stęsknił się za swoimi koleżankami i kolegami, gwarem naszej szkoły, swoją klasą i nauczycielami. 

Ze względu na panujące wciąż zagrożenie epidemiczne będzie to z pewnością rok wyjątkowy, pełen nowych wyzwań, zadań do zrealizowania oraz współpracy zarówno Waszej między sobą, ale również współpracy z nauczycielami oraz innymi pracownikami naszej szkoły.

W tym roku bardziej niż kiedykolwiek potrzebne Nam będzie wzajemne zrozumienie, szacunek, wsparcie oraz cierpliwość względem siebie i tego co przyniesie Nam rzeczywistość. Dbajmy o siebie nawzajem przestrzegając zasad i procedur, które będą obowiązywały w naszej szkole w roku szkolnym 2020 / 2021.

Czekamy na Was z niecierpliwością i życzymy Wam, aby ten rok przyniósł Wam mnóstwo sukcesów!

Drodzy Rodzice,

Podczas wakacji nasza placówka podjęła działania przygotowujące możliwie najlepiej szkołę do ponownego przyjęcia Państwa dzieci.

Dodatkowo Ministerstwo Edukacji Narodowej przy współpracy z Ministrem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym opracowało wytyczne dla placówek oświatowych. Z tego względu muszą się Państwo liczyć z dodatkowymi obostrzeniami wprowadzonymi w szkole
i oddziałach przedszkolnych, dotyczącymi bezpiecznego funkcjonowania społeczności szkolnej w warunkach pandemii i mającymi na celu zapewnienie nam wszystkim bezpieczeństwa.

W związku z powyższym w tym roku szkolnym nie odbędzie się uroczysty apel dla uczniów naszej szkoły. Zapraszam wszystkich uczniów i rodziców na Mszę Św. na godz. 8 00 . Po Mszy zapraszamy uczniów na spotkania z wychowawcami w klasach. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zapraszamy na godz. 8 00 do szkoły.

Z życzeniami zdrowia i wytrwałości

Dyrekcja Szkoły

 

Dla Babci i Dziadka

Odsłon artykułów:
973511