Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

"Tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe ścieżki".

przysłowie norweskie

 

W dniu 11.09.2020 roku uczniowie klasy IV pod opieką wychowawczyni p. Edyty Rysz odbyli pieszą wycieczkę do Iwonicza-Zdroju przez Przymiarki.

Wędrowali zielonym szlakiem, podziwiając piękno przyrody i wspaniałe widoki . Po dwugodzinnym marszu czwartoklasiści dotarli do parku zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych w Uzdrowisku. Następnie młodzi wędrowcy odpoczywali przy fontannie, delektując się smakowitymi lodami. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć  nowy basen kąpielowy i skorzystać z placu zabaw. Mimo że w drodze powrotnej doskwierał upał i zmęczone nogi odmawiały posłuszeństwa, dzielni czwartoklasiści pokonali własne słabości. Szczęśliwi i pełni wrażeń  wrócili do swoich domów. Dzielnym wędrowcom należą się wielkie brawa i medale za tak duży wysiłek.

Odsłon artykułów:
831723