Darmowy Kurs CSS

*** Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych.pdf. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 01.02.2021 r. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole iluzjonistę, który swoimi czarami przeniósł dzieci w świat magii, dobrej zabawy i wspaniałego humoru. Magik czarował różne przedmioty zaczynając od chust, kart, sznurków, a kończąc na piłeczkach, które raz po raz wypadały mu z rękawa.

We wszystkich etapach występu uczestniczyli uczniowie, którzy bardzo chętnie pomagali roztańczonemu iluzjoniście w wykonywaniu jego magicznych sztuczek. Na zakończenie programu dzieci otrzymały drobne upominki  z kolorowych baloników w kształcie zwierzątek i mieczy.

Podczas całego występu dzieci bawiły się fantastycznie, a z ich twarzy nie znikał uśmiech. Spotkanie z magikiem bardzo się wszystkim podobało. Dostarczyło ono dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach oraz gromkie brawa. 

Dla Babci i Dziadka

Odsłon artykułów:
948513