Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”.

C. K. Norwid

W dniu 13 października 2020 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  

Akademia rozpoczęła się przemówieniem Pana Dyrektora - Dariusza Królickiego, który przedstawił historię tego święta, a także mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował również wszystkim pracownikom szkoły za dotychczasową pracę oraz zaangażowanie, życząc wielu sił i wytrwałości. Następnie przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej przedstawili część artystyczną, podczas której słowem, piosenką i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy swoich wychowawców, ich poświęcenie i troskę oraz złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły:

Dużo zdrowia,

cierpliwości,

wytrwałości,

sukcesów zawodowych

oraz zadowolenia z uczniów!

 

Odsłon artykułów:
860042