,,Tak! To On!

   On jest Królem".

12 stycznia 2020 r. w Kościele Parafialnym w Króliku Polskim odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe połączone z dniem Babci i Dziadka. Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci ze starszej grupy przedszkolnej oraz z klas I-III.

Jasełka wywołały wiele pozytywnych emocji. Było pięknie, a czasami wzruszająco… Zgodnie z tradycją pojawili się Maria i Józef, trzej królowie, pasterze, dzieci oraz anioły. Spektakl ,,On jest Królem” zawierał zarówno partie mówione, jak i piękne kolędy, które widzowie śpiewali wraz z małymi artystami. Występ został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Po jasełkach przyszedł czas na wiersz i życzenia dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Na zakończenie głos zabrali Ksiądz Proboszcz, Pan Dyrektor oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Rymanowie, którzy złożyli podziękowanie za pięknie przygotowany występ oraz dołączyli się do życzeń dla wszystkim seniorów.

Składamy serdeczne podziękowania całej społeczności lokalnej  za obecność w tym szczególnym spotkaniu.