Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do pobliskiego gospodarstwa agroturystycznego „Dom pod Lipą”. Tam bawiły się na przydomowym placu zabaw, zjeżdżając na zjeżdżalni, huśtając się i bawiąc w piaskownicy.

Oprócz frajdy na świeżym powietrzu, dzieci miały również okazję zobaczyć , jak powstaje pizza, co więcej miały swój udział w jej robieniu. Wyrabianie ciasta, ”dekorowanie” go  to z pewnością nowe, ciekawe doświadczenie dla naszych przedszkolaków. Kolejnym punktem była degustacja własnoręcznie wykonanej pizzy oraz mile spędzony czas w sali zabaw.                                                                                                                                                                                                                                            Tegoroczny Dzień Dziecka przedszkolaki będą z pewnością jeszcze długo wspominać. Gospodarzom serdecznie dziękujemy za gościnę i korzystając z ich uprzejmości wyrażamy nadzieję na kolejną wizytę w przyszłości.