Pod hasłem „Nowy styl życia - zero odpadów, zero marnowania” uczniowie klas 4-8 SP w Króliku Polskim uczestniczyli w wirtualnych obchodach Dnia Ziemi.

Serial dokumentalny, który dzieci i młodzież obejrzeli wspólnie online, pozwolił zrozumieć, dlaczego tak szybko zmienia się świat roślin i zwierząt.  Uczniowie dowiedzieli się, że do równowagi biologicznej potrzebne są niezmienione warunki na pustyniach lodowych – Arktyce i Antarktydzie. Teraz są już świadomi, że o przyszłości naszej planety zadecyduje to, jakie działania będą podejmować w ciągu najbliższych 20 lat!

UWAGA! W ramach obchodów Dnia Ziemi zachęcamy do udziału w konkursie!

Podziel się z nami tym, jak Ty dbasz o planetę na co dzień. Przedstaw swoje ekodziałania w dowolnej  formie (plakat, film, zdjęcia, prezentacja). Swoją pracę wyślij do opiekuna samorządu szkolnego (p. Magdaleny Rygiel) do 30 kwietnia 2021 r.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie szkoły.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!! smile