Mali czytelnicy nagrodzeni!
Przez cały rok szkolny dzieci z oddziału zerowego regularnie odwiedzały bibliotekę szkolną. Maluchy chętnie wypożyczały książki, które następnie czytały w domach wspólnie ze swoimi rodzicami.
Wszystkie dzieci dzielnie wywiązywały się z obowiązków czytelnika, dbając o wypożyczone lektury i oddając je na czas. W nagrodę za całoroczny trud, zaangażowanie i rozwijanie pasji czytelniczej, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy Wzorowego Czytelnika oraz słodki poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym czytelnikom i dziękujemy rodzicom za wspieranie dzieci w tej pięknej przygodzie z literaturą!
Regularne czytanie od najmłodszych lat to klucz do sukcesu!
Pożegnanie uczniów klasy ósmej 🎓❤️
24 czerwca 2026 roku przeżywaliśmy jedną z tych chwil, które na długo pozostają w pamięci. Uczniowie klasy ósmej zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki.
Pierwszoklasiści podarowali ósmoklasistom piękne wiersze i piosenkę, wywołując wiele uśmiechów i wzruszeń. Następnie uczniowie klasy siódmej zaprosili wszystkich pod wspólne niebo wspomnień. W przygotowanym programie artystycznym przypomnieli, że każdy człowiek jest wyjątkowy i pozostawia po sobie światło, które trwa w pamięci innych. Wyjątkowym momentem uroczystości była Gala Złotych Gwiazd. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali Złote Gwiazdy, które są symbolem ich talentów i niepowtarzalnych cech. Był to piękny sposób, by podziękować za wspólnie spędzone lata i podkreślić, że każdy z tegorocznych absolwentów wniósł do szkolnej społeczności coś wyjątkowego.
To było pożegnanie pełne ciepłych słów, wspomnień, śmiechu i łez wzruszenia. Choć nasi ósmoklasiści wyruszają już ku nowym marzeniom i wyzwaniom, jesteśmy pewni, że ich blask pozostanie z nami na zawsze.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi w spełnianiu marzeń, wielu sukcesów i ludzi, którzy będą dostrzegać Wasze wyjątkowe światło. Pamiętajcie, że w naszej szkole zawsze będzie dla Was miejsce, a w naszych sercach i wspomnieniach nie zgaśniecie nigdy.
Szkolny Turniej Szachowy "Szach mat!"♟️
Wizyta w sklepie
We wtorek uczniowie klas I – III udali się na spacer sklepu SEZAMEK. Celem wizyty było poznanie pracy sprzedawcy oraz zasad funkcjonowania sklepu.
Dziękujemy Pani Grażynie Reptak , która opowiedziała dzieciom na czym polega obsługa klientów, jak zamawiać towary i jakimi cechami powinien odznaczać się dobry sprzedawca, jakie umiejętności powinien posiadać.
Dziękujemy również za słodki poczęstunek.
Podczas wyjścia uczniowie utrwalili zasady bezpiecznego poruszania się i kulturalnego zachowania w miejscu publicznym.











