• Tryb domyślny
  • Tryb nocny
  • Kontrast
  • A A A
  • Stały układ Szeroki układ
  • A- A A+
Szkoła Podstawowa
  • Szkoła Podstawowa
    • Wydarzenia
      • Rok szkolny 2025-2026
      • Rok szkolny 2024-2025
      • Rok szkolny 2023-2024
      • Rok szkolny 2022-2023
      • Rok szkolny 2021-2022
    • Dokumenty
      • Statut
      • Standardy Ochrony Małoletnich
      • Kalendarz roku szkolnego
      • Program Wychowawczo-Profilaktyczny
      • Wykaz podręczników
      • Regulamin Nagrody "Szkolny Nobel"
      • Regulamin placu zabaw
    • Nauczyciele
      • Kadra pedagogiczna
    • Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
      • Organizacja pomocy psychologiczno–pedagogicznej
      • Godziny pracy specjalistów
    • Świetlica
      • Regulamin świetlicy szkolnej
      • Godziny pracy świetlicy
    • Biblioteka
      • Regulamin
      • Regulamin wypożyczania podręczników
      • Godziny pracy biblioteki szkolnej
    • Historia szkoły
  • Przedszkole
    • Kontakt
    • Ramowy rozkład dnia
    • Rok 2025-2026
    • Rok 2024-2025
    • Rok 2023-2024
    • Rok 2022-2023
    • Rok 2021-2022
    • Rok 2020-2021
  • Ogłoszenia
    • OTWP
  • Plan lekcji
  • Dziennik UONET+
    • Instrukcja pierwszego logowania tekst
    • Instrukcja pierwszego logowania film
  • Deklaracja Dostępności
  • Kontakt
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
Previous Next Play Pause

Mali czytelnicy nagrodzeni!

Przez cały rok szkolny dzieci z oddziału zerowego regularnie odwiedzały bibliotekę szkolną. Maluchy chętnie wypożyczały książki, które następnie czytały w domach wspólnie ze swoimi rodzicami.

Wszystkie dzieci dzielnie wywiązywały się z obowiązków czytelnika, dbając o wypożyczone lektury i oddając je na czas. W nagrodę za całoroczny trud, zaangażowanie i rozwijanie pasji czytelniczej, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy Wzorowego Czytelnika oraz słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym czytelnikom i dziękujemy rodzicom za wspieranie dzieci w tej pięknej przygodzie z literaturą!

Regularne czytanie od najmłodszych lat to klucz do sukcesu!

Pożegnanie uczniów klasy ósmej 🎓❤️

24 czerwca 2026 roku przeżywaliśmy jedną z tych chwil, które na długo pozostają w pamięci. Uczniowie klasy ósmej zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki.

Pierwszoklasiści podarowali ósmoklasistom piękne wiersze i piosenkę, wywołując wiele uśmiechów i wzruszeń. Następnie uczniowie klasy siódmej zaprosili wszystkich pod wspólne niebo wspomnień. W przygotowanym programie artystycznym przypomnieli, że każdy człowiek jest wyjątkowy i pozostawia po sobie światło, które trwa w pamięci innych. Wyjątkowym momentem uroczystości była Gala Złotych Gwiazd. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali Złote Gwiazdy, które są symbolem ich talentów i niepowtarzalnych cech. Był to piękny sposób, by podziękować za wspólnie spędzone lata i podkreślić, że każdy z tegorocznych absolwentów wniósł do szkolnej społeczności coś wyjątkowego.

To było pożegnanie pełne ciepłych słów, wspomnień, śmiechu i łez wzruszenia. Choć nasi ósmoklasiści wyruszają już ku nowym marzeniom i wyzwaniom, jesteśmy pewni, że ich blask pozostanie z nami na zawsze.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi w spełnianiu marzeń, wielu sukcesów i ludzi, którzy będą dostrzegać Wasze wyjątkowe światło. Pamiętajcie, że w naszej szkole zawsze będzie dla Was miejsce, a w naszych sercach i wspomnieniach nie zgaśniecie nigdy.

Szkolny Turniej Szachowy "Szach mat!"♟️

Dzisiaj poznaliśmy wyniki II Szkolnego Turnieju Szachowego „Szach Mat”. Po emocjonujących rozgrywkach na podium stanęli:
I miejsce – Antoni Wiernasz
II miejsce – Antoni Gerard Wiernasz
III miejsce – Adam Cimaj
Wyróżnienia otrzymali: Maria, Blanka, Paweł, Aleksander, Jakub, Tymon oraz Adam.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! Dziękujemy za sportową rywalizację, zaangażowanie i pasję do królewskiej gry. Życzymy dalszych sukcesów i wielu zwycięskich partii!

Wizyta w sklepie

We wtorek uczniowie klas I – III udali się na spacer sklepu SEZAMEK. Celem wizyty było poznanie pracy sprzedawcy oraz zasad funkcjonowania sklepu.

Dziękujemy Pani Grażynie Reptak , która opowiedziała dzieciom na czym polega obsługa klientów, jak zamawiać towary i jakimi cechami powinien odznaczać się dobry sprzedawca, jakie umiejętności powinien posiadać. 

Dziękujemy również za słodki poczęstunek. 

Podczas wyjścia uczniowie utrwalili zasady bezpiecznego poruszania się i kulturalnego zachowania w miejscu publicznym.

 

 

  1. Dzień Aktywnego Wypoczynku
  2. Tydzień Kolorów
  3. Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej
  4. Wycieczka do Pijalni Czekolady w Korczynie
  5. Podsumowująca Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rymanowie

Strona 1 z 310

  • start
  • Poprzedni artykuł
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Następny artykuł
  • koniec

Odsłon artykułów:
3329734

Zobacz również

  • Gmina Rymanów
  • Parafia Królik Polski
  • Pogoda w Króliku Polskim
  • MEN
  • KO Rzeszów
  • OKE Kraków
  • SZS Rzeszów

Rodzice

  • Rada Rodziców

Uczniowie

  • Samorząd Uczniowski
    • Regulamin Samorządu Uczniowskiego

RODO

  • Klauzula informacyjna

Kontakt

ul. Bieszczadzka 137
Królik Polski
podkarpackie
38-481 Rymanów-Zdrój
Polska
E-mail: zspkrolikpolski@rymanow.pl

Telefon: 134357408

Faks: 134357408

Telefon komórkowy: Dyrektor 726 893 135

Telefon komórkowy: Sekretariat 726 893 134

 Adres skrzynki - /zspkrolikpolski/SkrytkaESP

 

SP Królik Polski. 2021
Wróć na górę