Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

 1 czerwca 2015r.

    Z okazji Dnia Dziecka połączonego z Dniem Sportu po raz kolejny w naszej szkole zostały zorganizowane gry i zabawy sportowe dla uczniów od klasy O do klasy III szkoły podstawowej. Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała temu, aby wszystkie konkurencje sportowe rozegrano na boisku szkolnym przystrojonym kolorowymi kwiatami i serpentynami. 

Czytaj więcej...

                Dnia 28 maja 2015 r. uczniowie klasy III SP odbyli dziękczynną pielgrzymkę w I rocznicę przyjęcia I Komunii św. do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Po przybyciu do sanktuarium dzieci wysłuchały opowiadania o historii objawień w La Salette, a następnie obejrzały film dokumentalny o corocznej pielgrzymce dzieci do sanktuarium w Kobylance k. Gorlic.

Czytaj więcej...

 

Dnia 20 maja 2015 roku  Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie odbył się finał Turnieju Wiedzy  Ekologicznej. Konkurs ten organizowany był przez instytucje działające na terenie naszej gminy: Urząd Gminy Rymanów, Nadleśnictwo Rymanów, Koło Łowieckie Ryś, Koło Polskiego Związku Wędkarskiego oraz Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
651827