Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

      

o Puchar Dyrektora ZSP w Milczy

Milcza  13.12.2014r.

Zespól Szkół Publicznych w Milczy był organizatorem halowych zawodów w piłce nożnej gimnazjów. Uczniowie walczyli o puchar ufundowany przez Dyrektora ZSP w Milczy. W nowej sali gimnastycznej współzawodniczyło 7 zespołów: z  Rymanowa, Wróblika Szlacheckiego, Milczy, Królika Polskiego, Posady Górnej, Klimkówki i Sieniawy.

 

   Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

  1. Nikodem Borek – klasa III G
  2. Fabian Litwin – klasa III G
  3. Grzegorz Kuchta – klasa II G
  4. Grzegorz Olszyński – klasa II G
  5. Sebastian Ozimina – klasa II G
  6. Dawid Penar – klasa II G
  7. Jakub Pitrus – klasa II G

Drużyna ambitnie walczyła w kilku meczach ostatecznie zajmując IV miejsce. Opiekunem był pan Tomasz Dyląg.

Gratulujemy !!!

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
860054