Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

      

  Klimkówka 12.01.2015r.

Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce był organizatorem Gminnych Zawodów Tenisa Stołowego 12 stycznia 2015r. Jest to bardzo popularna dyscyplina sportowa w każdej szkole. Jednak uczestniczyło w turnieju tylko 5 drużyn:

 

  1. ZSP w Milczy – dwie drużyny,
  2. ZSP w Króliku Polskim,
  3. SP w Głębokiem,
  4. ZSP w Klimkówce.

   Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Damian Trzaska z klasy V i Dawid Jakieła z klasy VI.

   Uczniowie dzielnie walczyli o kolejnych meczach, w sumie drużyna nasza uplasowała się na III pozycji turnieju. Wygrała z drużynami z Milczy II i Klimkówki lecz przegrali z drużyną Milcza I i Głębokiem. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy wygranej!!!

Gminne Zawody Tenisa Stołowego Szkól Podstawowych 

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
860067