Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

31 maja, z okazji Dnia Dziecka, uczniowie z Królika Polskiego wybrali się do krośnieńskiego Kina „Helios”.

Dzieci z klas IV-V miały okazję obejrzeć „Alladyna” – opowieść o ulicznym złodziejaszku, który znajduje magiczną lampę z uwięzionym w niej Dżinem. Dzięki pomocy wszechmogącego przyjaciela tytułowy bohater próbuje powalczyć o względy uroczej księżniczki Dżasminy. Disnejowski „Aladyn” oczarował młodych widzów przede wszystkim olśniewającym bogactwem kolorów, znakomitą scenografią, zachwycającymi kostiumami oraz ciekawą choreografią. Młodzież z klas VI-VIII oraz gimnazjaliści, wybierając film „Avengers: Koniec gry”, postanowili poznać dalsze losy bohaterów Marvela, którzy starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pokonać szalonego tytana – Thanosa i przywrócić życie tym wszystkim, których złoczyńca unicestwił. Nie zawahają się nawet powrócić do przeszłości...Film zrobił na młodzieży ogromne wrażenie; bogactwo efektów specjalnych oraz niesamowite sceny walk, pozwoliły się przenieść się im w niezwykły świat superbohaterów.

Zadowolenie i uśmiechy na twarzach uczniów potwierdziły, że filmowy Dzień Dziecka był doskonałym pomysłem.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
651843