Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

 

Dnia 30 września wszyscy chłopcy w naszej szkole, Ci młodsi, jak i Ci starsi, obchodzili swoje święto. Dziewczynki z  grup przedszkolnych postarały się o to, by ten dzień uczynić miłym dla swoich kolegów.

Z niewielką pomocą pań przygotowały dla nich niespodzianki oraz obdarzyły ich upominkami i słodkościami. Chłopcy, w podzięce za piękne życzenia i podarunki, zechcieli poczęstować swoje koleżanki cukierkami. Mamy nadzieję, że wszystkim chłopcom podobały się laurki i inne prezenty, i że ten dzień spędzony w przedszkolu na długo zapadnie w ich pamięci.

Odsłon artykułów:
860051