Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, pełne miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla nich. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić ten dzień, dlatego też 31 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona naszym kochanym Rodzicom.

Część artystyczną uroczystości przygotowały przedszkolaki oraz dzieci z oddziału „0”. Licznie zgromadzeni rodzice mogli wysłuchać wierszy i piosenek w wykonaniu swoich pociech; zobaczyć jak pięknie prezentują się w tańcu współczesnym oraz tańcu kwiatów. Po najmłodszych zaprezentowali się uczniowie z kl. I i II SP. Na przygotowany przez nich program artystyczny składały się: wiersze, piosenki oraz krótka inscenizacja o kwiatach. Występy bardzo spodobały się rodzicom, a dzieci biorące udział w akademii zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem. Po występach mamusie i tatusiowie otrzymali laurki – serduszka.                                                                                                                 

Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

 

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
651827