Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

W mijającym roku szkolnym najmłodsze dzieci z grupy przedszkolnej miały możliwość udziału w ogólnopolskim projekcie rozwijania czytelnictwa ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury” oraz we wspaniałej zabawie, jaką jest czytanie książek. 

Do czytania książek dla naszych podopiecznych zapraszaliśmy znanych i cenionych mieszkańców gminy zajmujących ważne stanowiska w społeczności lokalnej. Gościliśmy m.in. Burmistrza Gminy Rymanów, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, naszą panią bibliotekarkę, a także dyrekcję placówki i rodziców. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków i spełnił swoje zadanie - do książki zaglądały dzieci i rodzice, aby wspólnie miło spędzić czas.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
651846