Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

W przedszkolu „Bajkowy zakątek”  rozpoczyna się kolejny rok wspólnego spędzania czasu, który z pewnością będzie mijał nieubłaganie na śpiewie, tańcach, grach i zabawach oraz nabywaniu coraz to nowych sprawności i umiejętności w różnych sferach rozwoju.

Niewątpliwie będzie to też czas nawiązania nowych przyjaźni, bowiem próg naszego przedszkola przekroczyło już kilkoro nowych dzieci, które razem z innymi rówieśnikami będą odkrywać nieznane dotąd doświadczenia i poznawać wiele ciekawych rzeczy, mających miejsce w ciągu całego roku. Zgromadzone w sali lekcyjno–zabawowej środki dydaktyczne, przybory oraz zabawki z pewnością będą dla dzieci ułatwieniem i pomocą podczas wędrówki  w nieznane. Na straży wszystkich podejmowanych eksperymentów będą stały  panie przedszkolanki, które z uśmiechem towarzyszyć będą dzieciom w ich przedszkolnej codzienności.                                                                                        

Na czas nowej przygody z przedszkolem życzymy wszystkim dzieciom wiele radości na co dzień, chęci do porannego wstawania oraz zapału do nauki i zabawy, zaś rodzicom i nauczycielom wytrwałości w dążeniu do założonych celów, pociechy z sukcesów swych dzieci  oraz uśmiechu na każdy dzień. Oby rok szkolny, który właśnie się rozpoczyna, obfitował w same miłe wydarzenia będące źródłem satysfakcji, pozytywnych emocji jak również bodźcem do dalszych działań.

Z pozdrowieniami, przedszkole „Bajkowy zakątek”.

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
741890