Darmowy Kurs CSS

***Procedura organizacji konsultacji prowadzonych przez n-li na terenie Szkoły Podstawowej w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***LO Rymanów - daj się zainspirować! wiedza + umiejętności + kreatywność = rozwój. Więcej informacji kliknij tutaj lub tutaj ***

Darmowy Kurs CSS

***Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie. Więcej informacji kliknij tutaj ***

W czwartek przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej. Pani Małgosia pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami.

Podczas wizyty przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z księgozbiorem przeznaczonym dla dzieci w ich wieku, miały możliwość obejrzenia ilustracji w wybranych przez siebie książeczkach. Dzieci dowiedziały się również, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Największą radością była możliwość wypożyczenia książeczek. Wycieczka sprawiła dzieciom ogromną radość. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci obiecały pani bibliotekarce, że w kolejny czwartek znowu ją odwiedzą.

Zajęcia SKS

Odsłon artykułów:
741869