Święto Babci i Dziadka to dzień szczególny dla samych jubilatów, jak i ich wnuków.  Zarówno Ci starsi jak i młodsi bardzo wczuwają się w atmosferę, jaka sprzyja temu wyjątkowemu dniu.

Dzieci z naszego przedszkola uczyniły dzień 31 stycznia tym szczególnym i niezapomnianym dla swoich najukochańszych Dziadków, którzy przy poczęstunku przyglądali się poczynaniom wnucząt na „scenie”. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, a także wcielały się w rolę babci, dziadka, śnieżynek, bałwanka i pani Zimy.  Przedszkolaki zaprezentowały się w pięknych strojach, które oddały klimat, jaki towarzyszy zimowej scenerii. Dziadkowie ze wzruszeniem oklaskiwali popisy swoich wnucząt, które po skończonym występie wręczyły im zrobione przez siebie laurki.  Mamy nadzieję, że spotkanie Dziadków i wnuków w naszym przedszkolu na długo pozostanie wszystkim w pamięci.