8 marca to dzień szczególny dla wszystkich kobiet, dlatego chłopcy z grupy przedszkolnej postarali się o to, by ich koleżanki i panie czuły się wyjątkowo. Dziewczynki zostały obdarowane przez nich bukietami kwiatów z papieru, a także drobnymi upominkami w postaci spinek i cukierków.

Podczas wręczania prezentów małym damom chłopcy składali im również życzenia. Mali dżentelmeni pamiętali też o swoich paniach, które także otrzymały podarek w postaci pięknego kwiatka. Następnie dzieci udały się na akademię związaną z dzisiejszym świętem, w której uczestniczyli uczniowie starszych klas. Przy okazji tak wyjątkowego święta warto pamiętać, że nie tylko otrzymywanie upominków jest miłe, ale ich dawanie również może sprawiać wiele przyjemności. Chłopcy z grupy przedszkolnej na pewno się cieszą, że mogli dziś sprawić niespodziankę swoim koleżankom, a i one nie kryły zadowolenia.  Uradowane przedszkolaki z pewnością długo będą wspominać ten dzień, gdyż obfitował w wiele niezapomnianych wrażeń.