W dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016. Jak co roku uroczystości  rozpoczęły się od Mszy Świętej odprawionej przez ks. Proboszcza Wiesława Słotwińskiego, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Następnie cała społeczność szkolna oraz zaproszenie goście zebrali się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Marta Kogut w kilku słowach podsumowała kończący się rok szkolny, dziękując uczniom  nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

W ramach akcji promującej czytelnictwo pt. Z książką na walizkach” dnia 17 czerwca 2016 r. gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Rymanowie była pani Beata Ostrowicka - autorka książek dla dzieci i młodzieży.

 

Królik Polski 10.06.2016 r.

10 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Publicznych w Króliku Polskim odbyły się zawody biathlonu letniego Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów, na które licznie stawili się zawodnicy z następujących Uczniowskich Klubów Sportowych:

8 czerwca 2016 roku uczniowie klas 0 – III SP, w nagrodę za udział w licznych konkursach, odwiedzili „Bajkową Krainę Pogranicza” w Odrzechowej. Piękniejszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć – dzień był bardzo ciepły i słoneczny.