Rokrocznie uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursie o Puchar Dyrektora Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. W tym roku eliminacje gminne wygrała nasza drużyna ze szkoły podstawowej i 9 czerwca 2015r. walczyliśmy o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie.

 1 czerwca 2015r.

    Z okazji Dnia Dziecka połączonego z Dniem Sportu po raz kolejny w naszej szkole zostały zorganizowane gry i zabawy sportowe dla uczniów od klasy O do klasy III szkoły podstawowej. Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała temu, aby wszystkie konkurencje sportowe rozegrano na boisku szkolnym przystrojonym kolorowymi kwiatami i serpentynami. 

                Dnia 28 maja 2015 r. uczniowie klasy III SP odbyli dziękczynną pielgrzymkę w I rocznicę przyjęcia I Komunii św. do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Po przybyciu do sanktuarium dzieci wysłuchały opowiadania o historii objawień w La Salette, a następnie obejrzały film dokumentalny o corocznej pielgrzymce dzieci do sanktuarium w Kobylance k. Gorlic.

20 maja 2015r. ruszyliśmy pełni humoru na wycieczkę do Krakowa. Opiekunami 30-osobowej grupy uczniów od klasy IV szkoły podstawowej do II gimnazjum, byli Kamila Krukar, Halina Wilk, Tomasz Dyląg.

 

Dnia 20 maja 2015 roku  Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie odbył się finał Turnieju Wiedzy  Ekologicznej. Konkurs ten organizowany był przez instytucje działające na terenie naszej gminy: Urząd Gminy Rymanów, Nadleśnictwo Rymanów, Koło Łowieckie Ryś, Koło Polskiego Związku Wędkarskiego oraz Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.