Za nami kolejna, już 28 edycja Konkursu Piosenki „Aleją Gwiazd”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie. Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych, rozśpiewanie dzieci i młodzieży oraz prezentacja umiejętności artystycznych młodych wykonawców.

Przesłuchania wstępne, przeprowadzone zostały w sposób online i pozwoliły jury na wyłonienie finalistów. Spośród dwudziestu prezentacji w grupie „A” – czyli klas I – III, do finału zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Izabela Kondziołka ( kl. II ). Podczas finału, który odbył się 17.11.2022 r., w sali kina „Sokół” w Rymanowie, piosenką „Cała doskonała” Izabela wyśpiewała sobie III miejsce.

Uczennica miała szansę zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przed szerszą publicznością oraz jury. W przesłuchaniach wstępnych online wzięła udział również Milena Cisowska ( kl. II ).

Wszyscy finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczali: dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie p. Agnieszka Niemczyk oraz  reprezentujący Burmistrza Gminy Rymanów - dr Krzysztof Buczek.

 

Izabeli ogromnie gratulujemy i życzymy kolejnych  sukcesów!