21 listopada 2022 roku uśmiech i życzliwość ze zdwojoną siłą opanowały naszą szkołę! Stało się to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który zaproponował wspólne świętowanie Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Dobre słowa mają ogromną siłę. Na szkolnym korytarzu od kilku dni stała żółta skrzynka. Uczniowie wrzucali do niej karteczki pełne ciepłych, życzliwych słów dedykowane  osobom, które darzą sympatią. Następnie każdy liścik trafił do adresata - kolegi, przyjaciółki, nauczyciela, pani dyrektor.

W ramach obchodów Dnia Życzliwości uczniowie ubrali słoneczne elementy garderoby. Miałe one przypominać o wartości uśmiechu.

Był to dzień pełen pozytywnych emocji, miłych słów, drobnych gestów! Codziennie starajmy się pielęgnować przypadkową życzliwość! Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy ludziom, zawsze do nas wraca.  smile