Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam wakacji, które będą niezapomniane – pełne słońca, uśmiechu i nowych przygód. Bawcie się dobrze, korzystajcie z każdego dnia i wracajcie wypoczęci i zadowoleni! Życzymy Wam również , aby te wakacje były, pełne radości, beztroski i przede wszystkim bezpieczne :)

 

Wakacje przyleciały jak chmurki na niebie, dziś szkoło żegnamy ciebie.

21 czerwca 2024r. po 10 miesiącach wytężonej pracy zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą, wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się, aby wspólnie podziękować za miniony rok, prosić o błogosławieństwo na wakacje i nowy etap życia.

W dniu 9 czerwca 2024 roku, w amfiteatrze nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju, odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Dziecko przyjacielem dziecka”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Specjalnych w Rymanowie Zdroju, natomiast fundatorem nagród Uzdrowisko Rymanów S.A. oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.

W kategorii klas VI- VII w gronie laureatów znaleźli się uczniowie klasy VI naszej szkoły. 

III miejsce zdobyła Agnieszka Urbanik, a Karol Cisowski zdobył wyróżnienie.

W kategorii klas VII -VII laureatką konkursu została Jagoda Gugała, która zajęła I miejsce, a Igor Reptak - III miejsce.

Nagrodzeni otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe z rąk prezes uzdrowiska - Pani Małgorzaty Szeligi. 

 Gratulujemy sukcesu!

W poniedziałek 17 czerwca 2024 r. uczniowie klasy czwartej wystąpili na szkolnej scenie. Zaprezentowali przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, które przygotowali dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III. Widzowie z radością przenieśli się na kilka chwil do baśniowego świata. Pomogły w tym piękne dekoracje przygotowane przez uczniów oraz wspaniałe kostiumy. W przedstawieniu nie zabrakło także morału. Spektakl przypomniał dzieciom o tym, aby nie ufać nieznajomym i nie zachowywać się niegrzecznie - jak zły wilk. Występujący młodzi aktorzy otrzymali zasłużone brawa i słowa uznania od Pani Dyrektor Edyty Rysz. Na zakończenie wszyscy widzowie mogli skosztować cukierków z koszyczka Czerwonego Kapturka.