W dn. 16 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Uroczystego rozdania nagród i pamiątkowych dyplomów, w obecności Dyrektor SP Pani Edyty Rysz, dokonali: Wiceprezes ZOSPRP w Rymanowie  Pan Kazimierz Gładysiewicz w towarzystwie pracownika Gminy Rymanów Pani Edyty Wiernusz.

Tematyka konkursu obejmowała udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo - gaśniczych, działania związane z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwo specjalistyczne.

Lista nagrodzonych uczniów: 

Kacper Madej,  III m-ce – w I grupie (przedszkola)

Emilia Dereniowska, kl. II -  III m-ce  w II grupie (kl. I – IV)

Igor Reptak, kl. VII – wyróżnienie w grupie III (kl. V – VIII)

Za udział w konkursie nagrody i dyplomy otrzymali również: 

Stapińska Amelia, Pitrus Zuzanna, Jakieła Zuzanna, Bulik Krzysztof, Dawid Winnicki, Pyszczek Martyna, Laura Zięba, Krężel Jakub, Urbanik Piotr, Rajter Jakub - przedszkole

Penar Eliza, Skiba Filip, Wiernasz Antoni Gerard z kl. I

Bulik Barbara, Pitrus Milena, Pitrus Pola, Rajter Nicole, Wojcieszczak Zuzanna, Cimaj Adam z kl. II

Cisowska Milena, Kondziołka Izabela, Pyszczek Kacper, Winnicka Milena z kl. III

Maksymilian Bulik kl IV

Łątka Julia, Łątka Wiktoria z kl. V

Cisowski Karol, Ochałek Nikola, Raś Oliwia z kl. VI

 

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy !