23 kwietnia 2024 roku rozpoczęliśmy rozgrywki w ramach XXIV edycji Pucharu Tymbarku, stając się częścią największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci, organizowanego od 24 lat przez Polski Związek Piłki Nożnej. W tegorocznej edycji bierze udział 11 200 drużyn z 99% powiatów w całej Polsce.

Choć główną nagrodą dla zwycięzców turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” jest udział w zgrupowaniu w Warszawie (podczas którego zawodnicy i trenerzy biorą udział w treningu pod okiem trenerów kadr młodzieżowych, oglądają oficjalny trening kadry, uczestniczą w meczu reprezentacji oraz mają wyjątkową szansę na spotkanie z piłkarzami reprezentacji), to najważniejsze są przede wszystkim doskonalenie gry w piłkę nożną przez zabawę i zdrową, sportową rywalizację oraz współdziałanie w grupie. 

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny - kategorie do 10 lat i do 12 lat. Starsza drużyna zakończyła rozgrywki na poziomie gminnym, a młodsza rozegrała swoje mecze na turnieju powiatowym, zajmując 8 miejsce na 14 drużyn biorących udział w rozgrywkach. Biorąc pod uwagę fakt, że w większości drużyn trzon stanowili uczniowie klas 3, a u nas 2, należy mieć nadzieję na coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!