W środę 29.05.2024 r. dzieci z oddziału „0”,  klas I-III oraz IV–VII, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wraz z opiekunami, wybrały się na spotkanie z przygodą na dużym ekranie czyli do kina HELIOS w Krośnie.

Młodsi uczniowie obejrzeli bardzo interesujący film ,,Emma i czarny jaguar”. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wszystkim wielu niezapomnianych emocji, które sprawiły, że w oczach widzów pojawiło się wzruszenie i zakręciła łezka. Film wzbudził miłość do przyrody, ukazał, jak można ją chronić i jak dużo zależy od nas samych. Podróże i przygody Emmy mogą stanowić inspirację, aby szanować przyrodę oraz przyjaźń i oddanie.

Natomiast starsi uczniowie obejrzeli film „Mój pies Artur”. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o zdumiewającej przyjaźni wyczynowego sportowca i przygarniętego psa. Ich wyjątkowa relacja, wspólna przeprawa przez dżunglę i udział w ekstremalnych zawodach, stały się międzynarodową sensacją. 

Filmy dostarczyły dzieciom dużo pozytywnych emocji. Po ich obejrzeniu odwiedziliśmy jeszcze McDonald's, bez którego nie wyobrażamy sobie dobrej wycieczki :) 

Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły.