Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce był organizatorem Gminnych Zawodów Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, podczas których zawodnicy musieli rozegrać pojedynki indywidualne oraz deblowe. Tenis stołowy to niezwykle popularna dyscyplina sportowa wśród dzieci i młodzieży, dlatego nasi uczniowie - dziewczęta oraz chłopcy, startowali w każdej kategorii.

 

Szkoły podstawowe – dziewczęta:

W tej kategorii ZSP w Króliku Polskim reprezentowały uczennice z klasy VI:  Maja Puchalik i Ewa Zemlańska. Dziewczynki miały do pokonania drużyny z ZSP w Klimkówce i ZSP w Sieniawie. Pewnie wywalczyły I miejsce, pokonując zawodniczki z pozostałych zespołów.

Szkoły podstawowe – chłopcy:

W tej kategorii zaprezentowali się uczniowie klasy VI: Sebastian Wołczański i Damian Trzaska. W zawodach wzięło 6 drużyn z terenu gminy Rymanów - ZSP w Klimkówce, ZSP w Sieniawie, ZSP w Milczy i dwie drużyny ze SP w Głębokiem. Nasi chłopcy ostatecznie znaleźli się na  V miejscu.

Gimnazjum – dziewczęta:

Dwie uczennice z klasy III gimnazjum - Karolina Jękot i Karolina Frankowicz reprezentowały nasze gimnazjum. Zdobyły II miejsce, pokonując drużyny z ZSP w Klimkówce, uległy tylko drużynie z ZSP w Milczy.

Gimnazjum – chłopcy:

Nasze gimnazjum reprezentował Kacper Chałek – uczeń kl. III oraz Dawid Jakieła z kl. I. W tej kategorii, oprócz naszej drużyny, uczestniczyły 4 zespoły: ZSP w Milczy, ZSP w Klimkówce i ZSP w Sieniawie. Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy. Opiekunami uczniów byli pani Halina Wilk i pan Tomasz Dyląg.

Gratulujemy sukcesów!!!