Iwonicz 06.10.2015r.

Zawody w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym odbyły się 6 października 2015r. w Iwoniczu. Organizatorem była tamtejszy zespół szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała grupa następujących uczniów, którzy uzyskali następujące wyniki:

 

  1. Karolina Jękot - uczennica  klasy III G, zajęła 11  miejsce na 43 uczestniczki,
  2. Dawid Penar – uczeń klasy III G, zajął 16 miejsce na 45 uczestników,
  3. Iwona Frankowicz - uczennica klasy V SP, zajęła 25  miejsce na 29 uczestników.

Najmłodsi uczniowie mieli do pokonania 500m, następni 1000m a najstarsi 1500m. Do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowała się Karolina Jękot, jako zawodniczka z licencją klubu biathlonu. Zawody wojewódzkie odbędą się 21 października w Kolbuszowej. Opiekunem była Pani Halina Wilk.

 Gratulujemy wyników!!!