1 czerwca 2015r.

    Z okazji Dnia Dziecka połączonego z Dniem Sportu po raz kolejny w naszej szkole zostały zorganizowane gry i zabawy sportowe dla uczniów od klasy O do klasy III szkoły podstawowej. Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała temu, aby wszystkie konkurencje sportowe rozegrano na boisku szkolnym przystrojonym kolorowymi kwiatami i serpentynami. 

Dzieci podzielone na 4 drużyny, rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych, między innymi  były  zabawy bieżne, skoczne i zręcznościowe. Wśród głośnego dopingu dzieci bardzo sprawnie wykonywały kolejne ćwiczenia przestrzegając zasad fair play. To był wyjątkowy dzień dla małych sportowców, pełen sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. 

Każda klasa zdobyła piękny puchar  za zajęcie I miejsca w swojej kategorii,  uczniowie otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.