W piątek, 18 maja 2018 roku, klasa piąta wraz z wychowawcą uczestniczyła w warsztatach Photo Ark w Galerii Vivo w Krośnie. Wyjechaliśmy w deszczowej aurze, jednak słota nam nie straszna.

Naszym celem było wspólne spędzenie czasu, integracja klasowa oraz uczestniczenie w pięknej wystawie zagrożonych gatunków, która została zorganizowana we współpracy z National Geographic. Najpierw spędziliśmy kilka chwil na wspólnych pogawędkach, jedząc pyszne lody, po czym udaliśmy się na warsztaty. Mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek oraz poznać mnóstwo gatunków zwierząt, którym grozi wyginięcie. Obejrzeliśmy wspaniałe zdjęcia, a następnie, podczas warsztatów, pracowaliśmy nad zadaniami animowanymi przez panią prowadzącą. Po tak dużej dawce aktywności umysłowej nadszedł czas na uzupełnienie energii, dlatego po zajęciach udaliśmy się na przekąskę do McDonald's. Zadowolenie i pełni wrażeń powróciliśmy do Królika Polskiego. Nasza  wycieczka pozwoliła nam lepiej się poznać i nauczyć czegoś o sobie.