W karnawale, w karnawale, dzieci bawią się wspaniale.

W karnawale każdy chce, tańczyć, śpiewać, bawić się.

 

Karnawał, dawniej nazywany zapustami, to czas zimowych balów, czas radości i zabawy. Obchodzi się go w wielu częściach świata, jednakże w każdym kraju świętuje się go nieco inaczej. 

15 lutego 2021 r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Dzień Przebierańca,  podczas którego młodsze dzieci uwielbiające zabawę mogły skorzystać z karnawałowego szaleństwa. Uczniowie klas I-III przybyli do szkoły w pięknych, kolorowych, bajkowych, ale nie tylko, strojach. Na holu można było spotkać księżniczki, biedronki, wróżki, rycerzy, piratów czy policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Podczas przerw wszystkie dzieci wesoło się bawiły, tańcząc przy dźwiękach znanej i lubianej muzyki, a uśmiech nie znikał im z twarzy.

Udział w zabawie dostarczył wszystkim wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci.