20 lipca w GOK Rymanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza „Młode orły”. To nagroda dla uczniów wybitnie zdolnych z terenu gminy Rymanów. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach- Prymus, Egzamin. Mistrz i Konkursy.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii „Prymus” nagrodzony został Sebastian Huta ( średnia ocen 5,11 i wzorowa ocena z zachowania). W kategorii „Konkursy” wyróżniona została Aleksandra Frankowicz (zgłoszona przez Szkołę Muzyczną w Rymanowie) za zdobycie III nagrody w XII World Open Music Competition w Belgradzie.

W kategorii „Mistrz” nagrodę zdobyła Kinga Hnat będąca laureatką XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki oraz za zdobycie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Ponadto Kinga została finalistką VIII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzież „Tobie Mamo, Tobie Tato”. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!