Karnawał to niewątpliwie czas radości i zabawy. Dnia 8.02.2023 r. odbyła się w naszej szkole długo wyczekiwana zabawa karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dla uczniów klas IV-VIII. Młodzież pięknie udekorowała świetlicę, zmieniając ją w prawdziwą salę balową. Kolorowe balony, mieniące się światła i dyskotekowy dym sprawiły, że ten wieczór był niezapomniany. 

Motywem przewodnim imprezy były stroje bohaterów filmowych i serialowych, dlatego nasza młodzież szkolna pojawiła się w świetnych przebraniach. Zabawa do ulubionych utworów muzycznych trwała od godziny 17.00 do 20.00.  Były tańce w parach, w kółku oraz korowody. Dodatkową atrakcją tego wieczoru były smaczne gofry przygotowane i serwowane przez Samorząd Uczniowski w celu uzupełnienia utraconych na parkiecie kalorii.

Tego wieczoru wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Bawiliśmy się znakomicie, jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy dopiero za rok.