Dnia 7 marca 2023 r. przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunem p. Anną Pelczarską oraz p. dyrektor Edytą Rysz wzięli udział w III sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rymanowie. Na spotkanie tym razem oprócz młodych radnych zostali zaproszeni członkowie Samorządów Uczniowskich.

Podczas sesji odbył się finał „Akcji Pomocy dla Rówieśników z Ukrainy”. Dzięki działaniom Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rymanowie udało się zakupić kilka generatorów prądu. Cieszymy się, że jako społeczność szkolna mogliśmy dołożyć naszą małą cegiełkę na ten szlachetny cel.  Sesja stała się także okazją do spotkania młodzieży z panią dyrektor GOK w Rymanowie Agnieszką Niemczyk oraz panem dyrektorem GOSiR Pawłem Pelczarem, którzy omówili planowane wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe na terenie naszej gminy. Kolejna sesja już za miesiąc.