Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.

8 marca to dzień, w którym każda kobieta i dziewczyna może poczuć się wyjątkowo. Jak co roku, z okazji tego sympatycznego marcowego święta, w naszej szkole pojawiły się życzenia, kwiaty i drobne upominki dla koleżanek i wszystkich Pań. O tym, że świat bez kobiet byłby nudny i smutny, doskonale wiedzą już wszyscy chłopcy, którzy specjalnie dla płci pięknej przygotowali humorystyczny program artystyczny.

Program prowadziło dwóch błyskotliwych konferansjerów – Adrian i Kacper. Na żeńską część publiczności czekała niespodzianka w postaci układu tanecznego, który chłopcy z klas 6 i 8 wykonali z ogromnym zaangażowaniem. Potem nadszedł czas na skecz kabaretowy opowiadający o tym, jak Bóg stworzył kobietę. Po nim dziewczynki miały okazję wykazać się wiedzą na temat sportu, motoryzacji i majsterkowania. Odpowiedziały na serię arcytrudnych pytań przygotowanych przez kolegów. Poradziły sobie znakomicie! Na koniec chłopcy złożyli wszystkim damom serdeczne życzenia i wręczyli przygotowane upominki.

Wszystkie występy zostały przyjęte gromkimi brawami, a publiczność raz po raz wybuchała salwami śmiechu. Dzień Kobiet minął w radosnej atmosferze. Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzymy spełnienia marzeń!